POJEZERJU "SAMO" BOD U DUBROVNIKU

Autorpikadodnz

POJEZERJU "SAMO" BOD U DUBROVNIKU

Odmah poslije 2. Mastersa PSDNŽ koji se igrao u subotu, nastavilo se sa drugim djelom prvenstva.

12. kolo je prošlo više-manje očekivano, te izdvajamo prvo ovogodišnje posrtanje vodeće momčadi PK Pojezerja u Dubrovniku kod PK Raguse. Da su dubrovčani ozbiljno shvatili Pojezerje govori registriranje Ivana Batine, njihovog ponajboljeg igrača, koji zbog privatnih razloga nije mogao biti na raspolaganju klubu, te je upravo on pored odličnog Mara Miletića predvodio Ragusu do pobjede u “produžecima”. Iako se u zadnji krug ušlo sa rezultatom 6-6, domaćini odmah prave dvije pobjede zaslugom već “spomenutog dvojca”, te su vjerojatno već bili uknjižili 3 boda na svoj konto. Ali izgleda da su račun napravili bez krčmara, igrači PK Pojezerja Mateo Čotić i Marijo Buljubašić u zadnja dva lega dovode svoju ekipu do “parova”, koji ipak uvjerljivo odlaze na stranu domaćina, te tako dubrovčani otimaju prve ovosezonske bodove PK Pojezerju i nagovještavaju zanimljiv nastavak prvenstva.

Gubitak bodova Pojezerja odlično je iskoristila ekipa PK Stabline, koja je pobjedom na vrućem terenu u Pločama kod PK Tojesigure došla na samo bod zaostatka za Pojezerjem, dok je trećeplasirana ekipa PK Amigo (CB Lav) sa 26 boda.

Poredak 1. lige: http://pikado-dnz.hr/poredak-i-lige/

U drugoj ligi, izravnim dvobojom, 3 boda knjiži domaćin PK Amigo 2 nad PK Stablinom 2, dok PK Metković pobjedom nad PK Krvavcom drži i dalje 3 poziciju. Vodeća je ekipa PK Predolca koja je ovo kolo bila slobodna.

Poredak 2. lige: http://pikado-dnz.hr/poredak-ii-lige/

 

Na mastersu u Otrić-Seocima su se izvukli i parovi KUP-a koji je na rasporedu odmah idući vikend 23 i 24 siječnja 2016.

Prve tri ekipe prošlogodišnjeg natjecanja su postavljeni kao nositelji te su izravno izborile četvrtfinale (PK Stablina, PK Tojesigura i PK Sršen).

PK Amigo / PK Predolac     vs.         PK Metković / PK Krvavc 2

PK Krvavac / PK Lacus      vs.         PK Stablina

PK Ragusa / PK Pojezerje  vs.         PK Amigo 2 / PK Stablina 2

PK Sršen                              vs.        PK Tojesigura

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor