SINIŠA BREČIĆ SREBRNI NA MASTERSU U PRIMOŠTENU

Autorpikadodnz

SINIŠA BREČIĆ SREBRNI NA MASTERSU U PRIMOŠTENU

s2

Siniša Brečić

Na drugom ovosezonskom Mastersu HPS-a koji se ovaj vikend igra u Prmoštenu, igrač PK Sršena Siniša Brečić osvojio je srebrenu medalju! To je zasigurno najbolji rezultat od osnutka Pikado saveza DNŽ, te još jedan dokaz da se razina igranja u našem savezu podigla na jedan viši nivo.

Siniša je pobijedio Danijela Ivezića, Hrvoja Mlakara, Željka Grubišića, Ivana Bilelu i Alena Boškovića, nakon čega je uslijedio poraz od Ivice Vuletića. U finalu repasaža je pobjedio reprezentativca RH Vladimira Lešića, da bi u velikom finalu još jednom pokleknuo protiv Vuletića.

Vodstvo Pikado saveza DNŽ našem Siniši upućuje čestitke na ovom uspjehu, te mu želimo da nastavi sa ovakvim igrama i u buduće.

Bravo majstoreeee……..

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor