TABLICE I RASPORED Play off / out

Autorpikadodnz

TABLICE I RASPORED Play off / out

Kao što smo već pisali u prijašnjim postovima, završen je prvi krug natjecanja 1. lige PSDNŽ. Na osnovu međusobnog učinka, formirane su dvije mini-tablice, koja će nam dati pobjednika lige (pobjednik Play off lige), te onaj(e) klub/ove koji će ispasti ( posljednoplasirana ekipa direktno ispada, dok predzadnja ekipa igra kvalifikacije sa drugoplasiranom momčadi 2.lige PSDNŽ).

Isto tako, velika borba će se voditi i za 3. mjesto koje također vodi na Ekipno prvenstvo Hrvatske, koje se ove godine igra od 16-18 svibnja u Senju.

Sve u svemu, čeka nas zanimljivo natjecanje, te neizvjesnu borbu, kako za pobjednika lige, tako i za ostanak u elitnoj ligi PSDNŽ!

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor