U PLOČAMA ODIGRAN 4. MASTERS SEZONE

Autorpikadodnz

U PLOČAMA ODIGRAN 4. MASTERS SEZONE

U petak 24. siječnja 2014 g. u Pločama je odigran 4. Masters Pikado saveza DNŽ. Odličan domaćin je bio CB “Luna” i organizator ekipa PK Tojesigura, koji su se pobrinuli da se svih 37 pikadista ugodno osjeća.

Iako je zauzeo 13. mjesto, te uzeo pehar za najveći izlaz, metkovac Siniša Brečić je i dalje na vodećoj poziciji ukupne Masters liste PSDNŽ,  dok je pobjednik Ante Sršen sa novih 60 bodova skočio sa 15. pozicije na 4. mjesto. Veseli nas i veliki povratak Predsjednika našeg saveza Danijela Kužića, koji je nakon 7 mjeseci ne igranja pikada (lom ruke) osvojio drugo mjesto, te tako zaradio prve bodove ove sezone i odmah ušao u TOP 16 igrača koji će se boriti 26. travnja u Dubrovniku za najboljeg igrača sezone 2013/14.

Treće mjesto je zauzeo igrač Pikado kluba Stablina – Mate Grgurinović, koji je i ostao na trećem mjestu ukupnog poretka.

REZULTATI:

  4. MASTERS TOJESIGURA 4.MASTERS PLOČE 4.MASTERS 2 DIO

 

 

 

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor