KARLIĆU PRVI MASTERS

Autorpikadodnz

KARLIĆU PRVI MASTERS

U Stablini je odigran prvi ovogodišnji masters u organizaciji PK Stablina.Nastupilo je 29 igrača i taj bi broj bio veći da se dan prije nije dogodila prometna nesreća u kojoj je teško ozlijeđen igrač PK Lucky darts Dane Gagro pa njegovi suigrači nisu nastupili.Zdravstveno stanje mu se poboljšava iz dana u dan i nadamo se da ćemo ga brzo vidjeti kako baca strelice.

Petar Karlić igrač PK Ragusa pokazao je još jednom kako dubrovčani igraju pikado i iako je sam doputovao iz Dubrovnika pokorio je konkurenciju.Redom su padali Romeo Šunjić,Anđelo Šetka,Siniša Brečić,Mateo Čotić,Mate Grgurinović i u finalu Romeo Grbavac.Dominirao je u svim mečevima i svojom mirnoćom i koncentracijom slao protivnike na lijevu stranu.U finalu je tako igrao protiv Grbavca i sa 2:0 osvojio pehar i prvo mjesto na masters listi.Drugi je Romeo Grbavac a treći Mate Grgurinović.

U ligaškom dijelu natjecanja odigrana su 4 kola.Prvu poziciju u prvoj ligi čvrsto drži PK Ragusa sa 4 pobjede i 12 bodova.Drugi je PK Stablina sa jednim porazom.Ovaj tjedan dubrovčani dolaze u goste kod Stabline koja ima priliku dostići ih na ljestvici.U drugoj ligi PK Amigo predvođeni starim liscima Tomom i Zizijem uvjerljivo drži vodeću poziciju.Na MVP ljestvici prvu ligu predvodi Grbavac a drugu ligu Jure Medak.

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor