SJAJNI REZULTATI NA DRŽAVNOM MASTERSU

Autorpikadodnz

SJAJNI REZULTATI NA DRŽAVNOM MASTERSU

Iznimno mi je zadovoljstvo izvjestiti vas sa državnog HPS mastersa koji je održan u subotu 04.11. u Splitu.Naime naši su pikadisti ostvarili povijesni uspjeh za naš savez i sa Gripa donijeli u svoje vitrine tri medalje.Da dobro ste pročitali.Naš mali savez je kvantitativno manji iz godine u godinu,ali zato izgleda da se kvaliteta igre podiže.Pa krenimo redom.

U konkurenciji juniora Kristijan Zlopaša odličnom igrom dolazi do finala gdje ga sa desne strane čeka Filip Ljubenko.Zlopaša izjednačuje na 1:1 ali Filip svojom preciznošću i mirnoćom privodi susret kraju i osvaja zlato.U meču,koji je kvalitetom bio na nivou seniorskih igrača,Kristijan osvaja srebrenu medalju juniorske discipline.To je već druga juniorska medalja jer je Zlopašin suigrač iz PK Lucky darts Mate Dugandžić osvojio također srebro na prvom mastersu u Sesvetama 23.09.Uz najboljeg juniora hrvatske Filipa Ljubenka vjerujemo da će ove godine boje hrvatske juniorske reprezentacije braniti i ovi naši talentirani momci.

Kraljevska disciplina 501 DO je,kao i uvijek dosada,pružila niz vrhunskih mečeva.Ovaj put u finalu protiv “pretplaćenog na finala” Borisa Krčmara je igrao Romeo Grbavac član PK Pojezerje.Romeo je pokazao još jednom da je u “formi” ali to je ipak bilo nedovoljno za pobjedu protiv najboljeg svjetskog igrača el.pikada.Dakle još jedna srebrena medalja za našu županiju,srebrena ali zlatnog sjaja.

I na kraju dana tj.u kasnim satima dvojac iz PK Stablina:Siniša Brečić i Danijel Kužić su došli do trećeg mjesta discipline parovi.Po desnoj strani su igrali do finala gdje su ih Krčmar i Stanković “prebacili” na lijevu.Zatim slijedi meč protiv reprezentativaca Ivice Cavrića i Dragutina Pečnjaka.Siniša i Daji su pružili dobar otpor ali u tijesnom finišu sa 2:1 slavili su Cavrić i Pečnjak.

Čestitamo svim osvajačima medalja i nadamo se i daljnim uspjesima na jakoj hrvatskoj pikado sceni!

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor