POČELA JE NOVA SEZONA

Autorpikadodnz

POČELA JE NOVA SEZONA

Poštovani pikadisti i svi ostali koji prate ovaj sport dobrodošli u novu sezonu 2017/18 i ujedno na novu web stranicu Pikado saveza Dubrovačko-neretvanske županije.Vodstvo saveza se ispričava na malom kašnjenju ali zato obećavamo da će sve informacije,najave i rezultati pravovremeno biti objavljeni.
Prošli tjedan se odigralo prvo kolo lige.U prvoj ligi susreli su se ekipe PK Ragusa i PK Pojezerje.Gospari su rutinski odradili utakmicu i na koncu slavili rezultatom 11-5.Pored stare ekipe igrača PK Ragusa istaknut ćemo novog igrača Pero Butigan koji je u prvom susretu ostvario 3 pobjede i time potvrdio da je dobar izbor za pojačanje.Izgubio je jedan susret i to protiv Romea Grbavca koji je kao veliko pojačanje PK Pojezerje dobio sva 4 susreta.Drago nam je da ćemo ovog velikog igrača,sa već ostvarenim rezultatima na državnom i međunarodnom nivou,gledati iz kola u kolo u našoj ligi.U drugom susretu PK Stablina je slavila nad PK Pojezerje2 rezultatom 9-7.I ovdje ističemo pojačanje domaće ekipe – Siniša Brečić koji je u 3 susreta pobjedio.
U drugoj ligi ove godine imamo 3 nove ekipe PK Lucky darts,PK Zeleni strijelac Vrgorac i PK Amigo 2.Želimo im dobrodošlicu u naš savez i puno dobrih utakmica.PK Lucky darts je ostvario i prvu pobjedu u srazu sa PK Amigo 2.Ovdje ističemo zanimljivu činjenicu da u PK Lucky darts igraju 3 juniora.Drugi susret druge lige nam je donio utakmicu PK Amigo i PK Zeleni strijelac u kojoj je slavio Amigo.
Pratit ćemo utakmice ovaj i idući tjedan i onda nam slijedi prvi ovogodišnji masters 18.11.2017 koji organizira PK Stablina.

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor