3. MASTERS ODIGRAN U OTRIĆ-SEOCIMA

Autorpikadodnz

3. MASTERS ODIGRAN U OTRIĆ-SEOCIMA

Prošli vikend u Otrić-Seocima odigran je 3. Masters sezone. U vrlo zanimljivim mečevima u disciplini 501 MO slavio je Makaranin Romeo Grbavac, koji je i aktualni  europski prvak sa svojom ekipom PK Londra – Split. U finalu je pobjedio odličnog igrača Pojezerja- Vjeku Ercega. Treće mjesto je zauzeo također igrać Pojezerja- Mario Buljubašić

U disciplini Cricket, u finalu su igrali dva igrača Stabline, u kojem je Danijel Kužić bio za nijansu bolji od Romea Šunjića, te tako zasluženo uzeo zlato. Trećeplasirani je bio Siniša Brečić igrač PK Predolca.

 

 

Što se tiče Ukupnog poretka, Romeo Šunjić je i dalje vodeći  sa 199 bodom, a slijede ga Romeo Grbavac i Danijel Kužić. Do kraja su još jedan Masters, te će biti vrlo zanimljivo u borbi za prvih 16 mjesta koji vodi u TOP16, gdje ćemo dobiti najboljeg ovosezonskog pikadista Dubrovačko-neretvanske županije.

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor