ODIGRAN 1. MASTERS PSDNŽ

Autorpikadodnz

ODIGRAN 1. MASTERS PSDNŽ

U subotu 26. studenog 2016 g. u Otrić Seocima odigran je 1. masters PSDNŽ. Uz odličnu organizaciju domaćina, zvjezda večeri je bio Petar Karlić, igrač PK Ragusa-SUK koji je  u disciplini 501 MO u finalu pobjedio klupskog suigrača Mara Miletića.  Romeo Grbavac, igrač Londre – Split (aktualni europski klupski prvaci) zauzeo je 3. mjesto.

Što se tiče discipline Cricket medalju za 1. mjesto  osvojio je, već spomenuti, odlični Romeo Grbavac  koji je u finalu pobjedio Petra Karlića, dok je treće mjesto zauzeo Romeo Šunjić igrač PK Stabline.

U konkurenciji od 36 igrača “kratkih rukava” ostala su renomirana pikado imena poput Mate Champion Grgurinovića, Siniše Brečića, Jure Šimunovića, Danijela Kužića, Ivana Batine…što dovoljno govori o jakosti turnira. Ali sve se to još može promjeniti na 2. Mastersu koji je na rasporedu za 20ak dana u Krvavcu, a do tada vas srdačno pozdravljamo!

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor