U OTRIĆ-SEOCIMA 1. MASTERS SEZONE

Autorpikadodnz

U OTRIĆ-SEOCIMA 1. MASTERS SEZONE

U subotu 26. studenog 2016 g. u Otrić-Seocima se igra prvi ovosezonski Masters.

Turnir počinje u 17 sati, a kotizacija iznosi 30 kuna po disciplini (igra se Cricket i 501 MO). Pravo nastupa imaju samo registrirani igrači, a prijave se primaju do 16:30 h.

Invent možete vidjeti i na facebook stranici: https://www.facebook.com/events/1327898660568076/

Što se tiče same lige, odigrana su 3 kola, a na vrhu su ekipE PK Pojezerje i PK Ragusa SUK sa maksimalnim učinkom. Vrijedi napomenuti gostujuću pobjedu Raguse protiv prošlogodišnjih osvajača duple krune PK Stabline rezultatom 11-5.

Od drugoligaških ekipa u vodstvu je ekipa PK Pojezerja 2 sa 3 pobjede, te se je već istaknula kao glavni pretedent za viši rang. No sezona je duga, i svašta se može dogoditi do kraja.

 

Što se tiče MVP, u vodstvu su čak četiri igrača sa omjerom 11-1, a to su Siniša Brečić, Danijel Kužić, Mateo Čotić i Petar Karlić, dok u drugoj ligi prvi je Toni Bilić igrač Pojezerja 2 sa učinkom 11-1, a sljede ga Anđelo Šetka i Ante Nižić.

 

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor