U SRIJEDU STARTA PIKADO LIGA DNŽ 2016/17

Autorpikadodnz

U SRIJEDU STARTA PIKADO LIGA DNŽ 2016/17

U srijedu 02. studenog 2016 g. službeno starta nova pikado sezona Dubrovačko-neretvanske županije. Za razliku od prošle sezone imamo samo 10 ekipa, od toga 6 klubova u prvoj ligi, te 4 kluba u drugoj ligi.

Jučer u Otrić-Seocima su izvučeni i parovi prvog kola, te će se ostala kola formirati sukladno Bergerovim tablicama. Već u prvom kolu imamo i derbi gdje će snage odmjeriti ekipe PK Pojezerje i PK Predolac – novopečeni prvoligaš koji se je pojačao sa Sinišom Brečićom, te će zasigurno će imati što pokazati protiv vrlo jake ekipe Pojezerja.

Vrijedi napomenuti i utakmicu u Kominu gdje će snage odmjeriti PK Amigo i PK Ragusa, dok su ostali parovi: PK Stablina – PK Metković, PK Stablina 2 – PK Krvavc 2, te Pojezerje 2 – PK Krvavc.

Napominjemo, da ekipe do odigravanja prvog kola moraju dostaviti putem maila ( nkrsticevic@gmail.com ili fabokezic@gmail.com) PRIJAVNICU ZA EKIPNO NATJECANJE: http://pikado-dnz.hr/zajednica/info/obrasci

Oni klubovi koji imaju nove igrače (do sad nisu bili registrirani pri HPS-u) pored PRIJAVNICE ZA EKIPNO NATJECANJE  moraju popuniti i ZAHTJEV ZA REGISTRACIJU NATJECATELJA za svakog novog igrača, te dostaviti kopiju osobne iskaznice.  Taj zahtjev također možete naći na našoj službenoj stranici: http://pikado-dnz.hr/zajednica/info/obrasci/

Sportski pozdrav!

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor