POZIV ZA REDOVNU SKUPŠTINU PSDNŽ

Autorpikadodnz

POZIV ZA REDOVNU SKUPŠTINU PSDNŽ

POZIV NA SKUPŠTINU PSDNŽ

 

Poštovani predstavnici klubova Pikado saveza Dubrovačko-neretvanske županije, pozivamo Vas na redovnu godišnju skupštinu PSDNŽ  koja će se održati u nedjelju 23. listopada 2016. godine u 19,00 sati u prostorijama Doma Kulture u Krvavcu, Trg Maria Nikolića Kiša 1.

 

Dnevni red:

1VERIFIKACIJA ČLANSTVA I UTVRĐIVANJE KVORUMA

2. FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ ZA SEZONU 2015/16

3. PRIJEDLOG PROMJENA TE RAZRADA SISTEMA NATJECANJA ZA  LIGAŠKU SE ZONU 2016/17

4. DOGOVOR O ODRŽAVANJU TE NAČINU ODRŽAVANJA KUP-a   I  MASTERS  TURNIRA ZA PREDSTOJEĆU  LIGAŠKU SEZONU

5. RAZNO

 

Molim predstavnike klubova da se odazovu u što većem broju kako bi se izbjegli eventualni naknadni nesporazumi. Ukoliko je netko spriječen, moli se da to javi na vrijeme putem mobitela 095/902-9864 (Ivica Kežič-Fabo).

 

 

Predsjednik PSDNŽ,

Ivica Kežić

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor