STABLINI DVOSTRUKA KRUNA

Autorpikadodnz

STABLINI DVOSTRUKA KRUNA

11. svibnja 2015 g. u Metkoviću odigran je  KUP Pikado saveza DNŽ, kojeg je osvojila ekipa PK Stabline, te tako osvojila dvostruku krunu sezone 2014/15. Natjecanje je svečano otvorila zamjenica župana Dubrovačko-neretvanskog gđa. Marija Vučković. Nakon što je podjelila pehare ekipama za prva tri osvojena mjesta 1. i 2. lige, te MVP igračima, zahvalila se vodstvu saveza za sve što su napravili za promociju ovog, za javnost, još “nepoznatog” sporta. Također je istaknula da će se osobno založiti da Pikado savez bude ravnopravno zastupljen u Zajednici sporta DNŽ, te da će Županija organizacijski pomoći  oko domaćinstva hrvatskog pikado Mastersa, ako naš savez dobije domaćinstvo iduće godine.

Što se tiče samog KUP natjecanja, PK Stablina je u finalu pobjedila odličnu  ekipu PK Sršena, te će te dvije ekipe predstavljati našu županiju na Završnici  KUP RH  koji se igra 6. lipnja u Poreču. Treće mjesto zauzela je najmlađa i vrlo perspektivna ekipa PK Tojesigura.

Već ovog vikenda čak 5 pikado ekipa naše županije igra Ekipno  Prvenstvo RH u Velikoj Gorici. Našim momcima, a posebno curama želimo puno uspjeha i mirnu ruku na predstojećem natjecanju. http://www.hps-dart.hr/ekipno-ph-2015-odrzan-zdrijeb-skupina-za-drzavno-prvenstvo-u-velikoj-gorici-15-17-5/

1.LIGA PSDNŽ                  2.LIGA PSDNŽ                   KUP  PSDNŽ                 TOP 16                           MVP 1.lige                       MVP 2.lige

1. PK Stablina                  1.PK Amigo                         1. PK Stablina                Mate Grgurinović           Mate Grgurinović                Jure Medak

2. PK Sršen                     2.PK Tojesigura                   2.PK Sršen                     Jure Medak

3. PK Lacus                    3.PK Amigo2                        3.PK Tojesigura              Siniša Brečić

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor