ODGOĐEN MASTERS U KOBILJAČI

Autorpikadodnz

ODGOĐEN MASTERS U KOBILJAČI

Masters koji se trebao igrati u Kobiljači ovaj vikend je odgođen zbog Valentinova, i igrati će se idući vikend 21. veljače 2015 g.

Budući da ne postoji oženjeni igrač pikada, a i oni mladi zaljubljeni, kojima žena ili djevojka nije bar jedanput prigovorila zbog stalnih odlazaka do kafića (ili kluba) kako bi igrali pikado, naš Pikado savez Dubrovačko-neretvanske županije je odlučio da ovaj vikend posvetimo lijepšom spolu, i da odgodimo planirani Masters.

Stoga dragi pikadoljubci, u subotu djevojke i žene pod ruku, i izađite sa njima na večere, koncerte….i bar taj dan nemojte misliti na pikado. Jer one to zaslužuju, a sve u vidu uspješne buduće suradnje  🙂

P.S. Liga se igra ovaj tjedan prema rasporedu!!!!

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor