ODIGRAN PRVI MASTERS

Autorpikadodnz

ODIGRAN PRVI MASTERS

U subotu 15 studenog u Blacama je odigran 1. Masters Pikado saveza DNŽ, a priliku ugostiti ponajbolje igrače županije pripalo je ekipi PK Sršen! Uz odličnu organitaciju domaćina, najviše razloga za slavlje imali su igrači PK Stabline,  Jovo Vuković i Mate Grgurinović. Naime oba igrača su se sastali u finalima, i kod Cricketa i 501 MO, te je Grgurinović pobjedio u Cricketu a Vuković u 501 MO, te tako zauzeli vrh ukupne Masters ljestvice. Treće mjesto u disciplini Cricketa osvojio je Danijel Kužić igrač PK Lacusa!

Što se tiče 501MO, treće mjesto je zauzeo domaći igrač Ante Sršen, koji je osvojio i pehar za najveći izlaz, najveći tripl, također je pripao igraču PK Sršena, Siniši Brečiću!

Ukupni poredak:

Masters jpg

 

 

 

 

 

 

U subotu smo mogli vidjeti nadasve zanimljive dvoboje, a jedina zamjerka turniru je mali odaziv igrača, ali se nadamo da ćemo to nadoknaditi na idućem Mastersu koji se igra 20. prosinca u Krvavcu!

Kako je sve to izgledalo pogledajte u galeriji:

 

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor