U SUBOTU 1. MASTERS SEZONE

Autorpikadodnz

U SUBOTU 1. MASTERS SEZONE

U subotu 15 studenog 2014 g. igra se prvi Masters sezone 2014/15! Domaćini će biti ekipa PK Sršena, a početak je u 17 h. Kao što smo pisali u prijašnjim postovima, ove godine se igraju dvije discipline Cricket i 501 MO, te se obje discipline boduju na zajedničkoj listi, iz koje ćemo na kraju dobiti 16 igrača koji će igrati završni TOP16 turnir. Ove godine se igraju samo 4 Mastersa, te ovom prilikom pozivamo sve registrirane igrače Pikado saveza Dubrovačko-neretvanskog, ali i igrače ostalih Pikado saveza, da dođete u subotu u Blace i pokažete svoju vještinu bacanja strelica!

Što se tiče liga našeg pikado saveza, u dosad odigranih 5 kola imamo dosta zanimljivosti. Naime, ekipa PK Stabline čvrsto drži prvo mjesto u 1. ligi, sa svih 5 pobjeda, predvođena ponajboljim njihovim igračom Matom Grgurinovićem, koji je i drugoplasiran na MVP listi, odmah iza Danijela Kužića koji drži prvo mjesto sa omjerom 17-3. Također odličnu 2. poziciju drži ekipa PK Sršena koja je zabilježila samo jedan poraz, a slijede ih ekipe PK Ragusa i PK Lacus. Donji dio tablice je više-manje očekivan, dok je na samom dnu ekipa PK Stabline2, bez ijednog osvojenog boda.     http://pikado-dnz.hr/poredak-i-lige/

Tablicu druge lige, mogli bismo reći očekivano, predvodi ekipa PK Amiga koja je ubilježila svih 5 pobjeda, te su glavni kandidat za viši rang natjecanja. Moramo istaknuti da prve tri pozicije MVP liste  drže  sva tri igrača PK Amiga, a Jure Medak do sada nema niti jedan poraz   http://pikado-dnz.hr/mvp-lista-igraca-ii-lige/

Drugoplasirana ekipa je PK Krvavac2, a slijede ih ekipa Amiga2, PK Tojesigura, zatim PK Predolac, a posljednjeplasirana je ekipa naših Neretvanki.

P.S. U tjednu kada se igraju Mastersi ne igra se liga!

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor