OBAVIJESTI IZ HPS-a

Autorpikadodnz

OBAVIJESTI IZ HPS-a

Ovog vikenda je na rasporedu Ekipno prvenstvo Hrvatske u Senju. Već danas  s početkom u 18:00 će se igrati Warm Up turnir, a u 21:00 započinje Open EDU Ranking koji se boduje za Europsku masters seriju i na kojemu pravo nastupa imaju svi igrači koji su registrirani za sezonu 2013/14. Detaljnu najavu Ekipnog PH možete pročitati na sljedećem linku……www.hps-dart.hr/?page_id=4959
Također  je HPS objavio natječaj za organizaciju turnira u sezoni 2014/15., a rok za slanje prijava je do 1. srpnja 2014. godine. Sve detalje možete saznati na…..www.hps-dart.hr/?p=12538
Isto tako vas  podsjećamo da 2. lipnja istječe rok županijskim savezima za prijavu ekipa za sudjelovanje na Završnici kupa RH koja će se odigrati 14. lipnja 2014. u Sportskoj dvorani Žatika u Poreču, dakle u sklopu Europskog prvenstva koje je na rasporedu od 14. do 20. lipnja. Detalje o načinu prijave možete saznati na…..www.hps-dart.hr/?p=12546.
Stoga molimo ekipe PSDNŽ koje su se plasirale na Završnicu kupa da do 28.svibnja 2014 g. potvrde nastup na spomenutom natjecanju, kako bi vodstvo Saveza izvršilo pravovremenu prijavu!
I na kraju obavijest da je napravljen kalendar natjecanja za sezonu 2014/15., a uvijek ga možete vidjeti na…..www.hps-dart.hr/?page_id=30

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor