IGOR SRŠEN NOVI KRALJ ŽUPANIJSKOG PIKADA

Autorpikadodnz

IGOR SRŠEN NOVI KRALJ ŽUPANIJSKOG PIKADA

U nedjelju 11. svibnja 2014 g. okrunjen je novi kralj pikada županije Dubrovačko-neretvanske! On je Igor Sršen, igrač PK Sršen, koji nakon uspješne nogometne karijere, isto tako uspješno brodi u pikado arenama!

Naime, Igor je u nedjelju u finalu Pojedinačnog prvenstva pobjedio Tonija Žderića igrača PK Kobiljače, te tako postao najbolji igrač Pikado saveza DNŽ u sezoni 2013/14. Treće mjesto je zauzeo Jure Medak igrač PK Amiga!

Sa Pojedinačnim prvenstvom je službeno i završena sezona 2013/14, a našim ekipama koji su izborili nastup na Ekipnom prvenstvu u Senju (idući vikend), te nastup na Završnici KUP-a Hrvatske želimo puno sreće i mirnu ruku, te da nam se vrate sa što boljim rezultatom!

Više o Ekipnom prvenstvu pročitajte na službenim stranicama HPS-a: http://www.hps-dart.hr/?p=12493#more-12493

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor