ODIGRAN POSLJEDNJI MASTERS SEZONE

Autorpikadodnz

ODIGRAN POSLJEDNJI MASTERS SEZONE

U subotu u Metkoviću je odigran posljednji Master sezone 2013/14, te smo dobili 16 putnika na Pojedinačno prvenstvo DNŽ koje se igra idućeg vikenda 11. svibnja u Dubrovniku. Pobjedu je, pomalo iznenađujući, odnio igrač PK Kobiljače – Mate Čotić, te mu želimo puno uspjeha u idućoj pikado sezoni, gdje će braniti boje svog kluba u 1. ligi PSDNŽ!

Mate je u finalu pobjedio odličnog Joška Ćelića igrača PK Krvavca, dok je trećeplasirani bio Igor Sršen igrač PK Sršen.

Pehar za najveći izlaz osvojio je Siniša Brečić (PK Metković), dok je najveći triple imao igrač PK Krvavac 2, Mario Bustruc.

Domaćinima, PK Predolac zahvaljujemo na super atmosferi i odličnoj spizi!

Također želimo čestitati Siniši Brečiću koji je zauzeo 1. mjesto ukupnog poretka Mastersa PSDNŽ sa 317 bodova, te je odigrao svih 11 Mastersa. Drugo mjesto je pripalo odličnom Anti Sršenu koji je osvojio 285 bodova, te zasluženo 3. mjesto ide Jošku Ćeliću igraču PK Krvavca!

Ukupni poredak te 16 igrača koji su izborili “TOP 16” možete vidjeti na sljedećem linku: http://pikado-dnz.hr/masters-poredak-igraca/

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor