ANTI SRŠENU MASTERS I PRVO MJESTO UKUPNOG PORETKA

Autorpikadodnz

ANTI SRŠENU MASTERS I PRVO MJESTO UKUPNOG PORETKA

U subotu u Kominu je odigran 9. Masters sezone PSDNŽ  u kojem je zasluženo slavio Ante Sršen igrač PK Sršen, te sa novih 50 bodova preuzeo 1. mjesto ukupnog poretka Masters liste. Drugo mjesto pripalo je Joški Ćeliću igraču PK Krvavac, dok je trećeplasirani Marko Beletić igrač PK Ragusa. Pehar za najveći izlaz je pripao Romeu Šunjiću igraču PK Metkovića, dok je najveći tripl osvojio Ivan Batina, igrač PK Raguse.

Do kraja su još ostala dva Mastersa gdje će se voditi velika bitka za ulazak u TOP 16 Masters koji će se igrati u Dubrovniku. Kakva je trenutna situacija pogledajte na  slici:

masters uk. poredak

 

 

 

 

 

 

 

Ostatak poretka pogledajte na linku: http://pikado-dnz.hr/masters-poredak-igraca/

Uvjeti  za igru su bili idealni, te ovim putem zahvaljujemo PK Amigo na odličnoj organizaciji, dobroj zabavi i još boljoj spizi!

 

Napominjemo da je prvoligaško natjecanje završilo prošli tjedan, dok u drugoj ligi ostaje još jedno kolo za odigrati.Također po rasporedu ostaje još i kvalifikacije za ulazak u 1.ligu, dva mastersa ( PK Predolac i PK Sršen), završnica KUP-a i TOP 16 Masters!

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor