PK "AMIGO" DOMAĆIN MASTERSA

Autorpikadodnz

PK "AMIGO" DOMAĆIN MASTERSA

Poštovani ljubitelji pikada Dubrovačko-neretvanske županije (a i šire) napominjemo vam da se u subotu 29. ožujka 2014 u Kominu, točnije u CB “Amigo” igra 9. po redu Masters Pikado saveza DNŽ! Stoga vas pozivamo da dođete u što većem broju te svojim znanjem i vještinom izborite plasman za TOP 16 MASTERS koji će se odigrati u Dubrovniku 03. svibnja 2014 g.

Kao što znate u ovom tjednu se završava i službena sezona 1. Lige gdje ovim putem čestitamo ekipi PK Ragusa – Dubrovnik na zasluženom osvojeneom naslovu. Što se tiče 2. lige ostaje još jedno kolo za odigrati, ali praktično je i ona završena jer je poznat klub koji koji je izborio viši rang, a to je ekipa PK Sršen, kojoj također čestitamo, dok ekipi PK Kobiljači (drugoplasirana ekipa 2. lige PSDNŽ) i ekipi  PK Staševice (predposljednja plasirana ekipa 1. Lige za opstanak)  predstoje dvije teške utakmice gdje ćemo dobiti osmu ekipu koja će iduće sezone igrati u elitnoj Pikado ligi naše županije.

Samu završnicu i termine natjecanja možete vidjeti na slici:

ZAVRŠNICA

 

 

 

 

 

O autoru

pikadodnz administrator

Napiši odgovor